קופה רושמת מחיר

פתחתם עסק חדש? מתכננים לפתוח אחד כזה? אם אתם מחפשים קופה רושמת, המחיר יכול להיות בעיה. מחירה של קופה יכול לנוע בין מאות שקלים בודדים ועד לאלפי שקלים, ובנוסף ישנה גם עלות חודשית של תוכנת קופה מתאימה.

בבואנו לבחור קופה רושמת המחיר הוא גורם חשוב, אך יש לבחון עוד שני פרמטרים: צרכי העסק ואופק ההתפתחות.

  • צרכי העסק: מה העסק צריך? אם העסק שלכם הוא חנות ירקות, קופה רושמת פשוטה ביותר עם משקל מחובר אליה תעשה את העבודה. אך מה אם העסק שלכם הוא חנות בגדים? בית קפה? האם הקופה צריכה חיבור למסופוני אשראי? קופה רושמת היא כבר מזמן לא רק מדפסת קבלות אלא יכולה לסייע לכם בניהול העסק, ניהול מלאי ואפילו לנהל משמרות. כל פרמטר כזה במשוואה פירושו חיסכון בכוח אדם וזמן, וזמן הוא כסף.
  • אופק התפתחות: כאן צריך לעצור רגע מהמרוץ היומיומי של לקוחות, ספקים, ניהול, חשבונות ושאר ירקות. עכשיו אנחנו עוצמים את העיניים וחולמים: איפה אני רואה את העסק שלי בעוד שנה מהיום? בעוד שנתיים? בעוד חמש? ככל שהעסק שלנו עתיד להתפתח כך גם נזדקק לקופה שתתן לנו מענה הולם. אם היום אנו יכולים להסתפק בקופה מוגבלת ביכולותיה, הרי שבעתיד נזדקק לקופה משוכללת יותר. למה לא לקנות אתה כבר היום ולחסוך את הכסף הזה?קופה רושמת מחיר

אז איזה קופה הכי מתאימה לנו?

לאחר שנבחן את כל הפרמטרים נוכל להחליט איזו קופה היא המתאימה לנו ביותר.

אנו, בהדר קופות רושמות, מתמחים בהתאמת קופה רושמת במחיר שווה לכל כיס ובהתאמה לעסק, כך שהכסף שלכם יתן את המיטב ויתאים לכם לא רק היום אלא גם מחר.

בנוסף, באתרנו תמצאו קופה רושמת במבצע, מתאים לעסקים בתחילת דרכם שפחות רוצים להתחייב לתקופה ארוכה, לפחות עד שיעמדו על הרגליים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן