קופה לעסק

ילידי שנות השמונים זוכרים את הביקור חנות בתור חוויה. את האווירה המיוחדת, את ההתרגשות, את המוכר הצבעוני ואת הקופה שחישבה עלויות והפיקה עבורנו קבלה. שנות השמונים עברו מזמן, וכיום קופה לעסק יכולה לתת לנו הרבה יותר.

אין עסק פיזי ללא קופה רושמת. קופה לעסק היא חיונית לניהול מכירות והפקת קבלות, אבל לא רק. כיום, זה כבר הרבה יותר מסתם מחשבון. קופה מתאימה תעזור לנו לנהל את העסק, לשלוט במלאי הקיים, תפיק לנו סיכום שעות, הזנת קוד מוצר, תדפיס בונים (מתאים לבתי קפה וכדומה), תסייע לנו לנהל משמרות עובדים, ואפילו תנהל עבורנו מועדון לקוחות דינמי שיעזור לכם להפוך לקוחות אקראיים ללקוחות חוזרים – וזו רק ההתחלה.
קופה חכמה מתאימה יכולה גם לסייע לנו לזהות מגמות והרגלי קניה של אוכלוסיות שונות בזמנים ספציפיים. הפוטנציאל במידע זה עצום! לדוגמא, ניתן לחזות גלי קניה של מוצר מסוים ולהכין לקראתו מלאי מתאים.

 

קופה לעסק

 

קופה לעסק – הבחירה החכמה

קופה ממוחשבת יכולה להתחבר למגוון מכשירים משלימים כדוגמת סורק ברקוד, מגרת כסף, מכשיר סליקת אשראי ועוד. כל אלה בשילוב אפשרויות הניהול המתקדמות הקיימות יכולים להזניק את העסק שלנו קדימה במהירות, יעילות וחדשנות.

כיום, כאשר הכסף המזומן הולך ונעלם ובמקומו יש כרטיסי אשראי ופתרונות אחרים, כל קופה אשר מסוגלת לבצע גבייה דרך כרטיס אשראי חייבת להיות מותאמת לתקן EMV שהופך להיות חובה.

אנו מבינים כי לכל עסק יש צרכים שונים ואין להשוות בין צרכי מכולת לצרכי בית קפה. ולכן, אנו מקפידים קודם כל לשמוע אתכם – מה העסק שלכם ומה הדרישות, ובהתאם גם ממליצים על הקופה המתאימה ביותר עבורכם!

צוות הדר קופות רושמות יכול לסייע לכם לדייק את צרכי העסק ולהתאים עבורכם את הקופה הטובה ביותר עבורכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן