מה זה קופה רושמת?

רבות כבר נאמר על האלמנטים החשובים המסייעים לבעל העסק לפלס את דרכו להצלחה, למרות זאת רצוי ומומלץ להתמקד באלמנט מרכזי אחד שתרומתו היא משמעותית ביחס לאלמנטים האחרים, הקופה הרושמת.

אז מה זה קופה רושמת?
קופה רושמת היא כלי עזר חיוני עבור כל עסק קמעונאי או סיטונאי, טרם רכישת הקופה כדאי לברר היטב מהו דגם הקופה העונה על דרישותינו על הצד הטוב ביותר, לאו דווקא מבחינת המחיר.
בחירת הקופה צריכה להיעשות בראשונה על סמך אופי השירות אותו מספק בעל העסק, קיים הבדל מהותי בין האפשרויות הנדרשות מקופה רושמת בחנות אופנה לבין קופה רושמת בסופרמרקט.
הקופות מאפשרות ניהול אפקטיבי  מרחוק של העסק, ניהול מועדון הלקוחות של העסק, ניהול מלאי מחסן, ביצוע בקרה תקציבית, ניהול משמרות, החתמת שעון כניסה ויציאה  ועוד.

חברת הדר מציעה  לכלל בעלי העסקים את הקופה המתאימה, ניתן לבחור מבין מספר דגמי קופה בהתאמה לצורכי העסק והתנהלותו היום יומית.

אצלנו תוכלו להשיג גם מגוון קופות מסוגים שונים בהנחה.

עבור בעלי העסקים של המאה העשרים ואחת משמשת הקופה הרושמת כעוזר האישי הטוב ביותר אותו ניתן למצוא בשוק, הקופה מסייעת לבעל העסק לקבל את כל המידע לו הוא זקוק לניהול טוב יותר של העסק בזמן אמת.  
כבר מספר עשורים שהקופה הרושמת כבר אינה משמשת לשמירת כסף בלבד אלא מספקת מידע חיוני על בית העסק, הקופה הרושמת יכולה לספק דוחות מכירה מפורטים, דוחות רווח והפסד וכל דו"ח לו זקוק בעל העסק. 
להבדיל מקופה ממוחשבת,  כל מידע בו אנו מעוניינים יודפס על גבי נייר.

תועלתה של הקופה הרושמת בעסק הוא רב, בשביל לחדד נקודה זו נסו לבקש מבעל עסק להסתדר שעה אחת ללא הקופה הרושמת שברשותו, אתם תתפלאו לגלות שהוא אינו יודע להסתדר ללא שירותיה.

אחרי שהבנו מה זה קופה רושמת, הגיע הזמן להכיר את מגוון הקופות הרושמות שיש לנו להציע לעסק שלכם.

הקופה הממוחשבת היא גלגולה המודרני של הקופה הרושמת הוותיקה, פונקציות חישוביות בסיסיות ששודרגו בזכות כוחו של המחשב מאפשרות לבעל העסק לקבל מידע מדויק על מצב העסק בכל רגע נתון מכל מקום שבו הוא נמצא. 

דמיינו לעצמכם את מספר המשימות הניהוליות המוטלות על ראשו של בעל עסק, החל בניהול תזרים המזומנים, דרך חישובי מסים, וכלה בחישוב משכורות והוצאת תלושי שכר, משימות אלו שבעבר דרשו את שכירת שירותיו של איש מקצוע זמינים היום בלחיצת כפתור, כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הקופה הממוחשבת שתביא לתועלת הגדולה ביותר לעסק שלכם. 
חברת הדר קופות מציעה לבעלי עסקים מגוון רחב של קופות רושמות בהתאמה לאופי בית העסק. החברה מספקת פתרונות מתקדמים לניהול העסק, פתרונות הכוללים טיפול בניירת, הוצאת מאזנים ותחזיות לעתיד.

חווית הקנייה בסופרמרקט השכונתי מוכרת לכולנו, תוך זמן קצר ביכולתנו לאסוף את המצרכים הדרושים לנו, לשלם בקופה וזהו. 
אנו חבים את חווית הקנייה בסופרמרקט לפריט אחד ויחיד, פריט שבזכותו התקצרו תורי הענק תוך שיפור השירות הניתן ללקוח, אנו חבים זאת לקופה הרושמת. 
מבחינת הלקוח, מאפשרת הקופה תשלום מהיר עבור המוצרים תוך תיעוד מלא של העסקה, הקופה הרושמת מאפשרת שימוש במגוון רחב של אמצעי תשלום תוך אימות העסקה בזמן אמת. 
מבחינת בעל הסופרמרקט, מאפשרת הקופה הרושמת מעקב ובקרה על תזרים המזומנים של הסופרמרקט, ניהול מלאי החנות והמחסן, אפשרות לניהול מועדון לקוחות, הצגה של מידע עדכני בצורה ממוחשבת והדפסת דוחות בלחיצת כפתור.

חברת קופות הדר מציעה לסופרמרקטים מגוון רחב של קופות רושמות המותאמות בדיוק לאופי עבודת הסופרמרקט.

קופה רושמת הפכה בשנים האחרונות לפריט חובה בכל מסעדה ובית קפה, הקופה הרושמת מספקת שירותים רבים פרט לשירותי שמירת הכסף, הקופה כיום מנהלת את מערך ההזמנות במסעדה או בבית הקפה, מנהלת את מועדון הלקוחות ומספקת מידע עדכני בזמן אמת עבור אספקטים רבים של העסק.
בחירת קופה רושמת למסעדות ובתי קפה חייבת להיעשות בצורה מושכלת, חשוב לוודא מהו היקף הפעילות של בית העסק, מחזור מכירותיו והרגלי התשלום של לקוחותיו, בהתאמה לכל אלא מומלץ לבחור את סוג הקופה המתאים עבורכם.

חברתנו מתמחה בשיווק ומכירה של כל סוגי הקופות הרושמות בדגש על קופות למסעדות ובתי קפה, התקשרו עוד היום לחברת הדר קופות ותזכו לעוזר אישי בניהול המסעדה או בית הקפה שבבעלותכם.

אנו מבינים את ההתלבטות שלכם ושותפים לחששות ולפחדים הראשוניים – בדיוק כמו גם לחלומות הגדולים. בעמוד הבא תוכלו למצוא קופה רושמת יד 2 שיעשו את העבודה ובמחירים שווים לכל נפש, כך שההוצאות ההתחלתיות שלכם יקטנו. 

מה זה קופה רושמת